Asertywność. Pomoc dla prześladowanych chrześcijan.

Termin: 06/27/2015 - 06/28/2015 Termin: 06/27/2015 - 06/28/2015 Lokalizacja: Warszawa

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU I POMÓŻ PRZEŚLADOWANYM CHRZEŚCIJANOM

 
Cz
y asertywności można się nauczyć? Tak!  Zrób pierwszy krok…

27-28 czerwca 2015 r. (sobota-niedziela)
 godz. 9.00-15.30

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy na temat asertywności oraz praca nad przekształcaniem własnych, nieefektywnych zachowań (np. uległość) lub obrony przed nimi (np. agresja, manipulacja) w kontaktach z innymi ludźmi. Nauka zachowań obejmuje m.in. umiejętność odmawiania, przyjmowania i wyrażania krytyki oraz pochwał, konfrontacji opinii oraz stawiania granic. Wszędzie tam, gdzie istotny jest kontakt z innymi ludźmi a jednocześnie narażeni jesteśmy na dużą presję, odmowę i stres techniki treningu asertywności są bardzo użytecznym narzędziem.

Zapraszamy każdego, kto chce nauczyć się „stanowczo, łagodnie, bez lęku” postępować w trudnych sytuacjach interpersonalnych, z szacunkiem dla siebie, z szacunkiem dla innych.
Polecany osobom, które: mają trudności z odmawianiem, nie potrafią mówić otwarcie o swoich potrzebach i oczekiwaniach, mają trudności z obroną swoich praw w sytuacjach społecznych i osobistych, nie radzą sobie z krytyką otoczenia, odczuwają przymus spełniania oczekiwań innych ludzi, noszą w sobie poczucie winy, mają kłopoty ze zbyt dużym poczuciem odpowiedzialności, nie radzą sobie w sytuacjach konfliktowych, czują się wykorzystywane przez innych, borykają się z niską samooceną i brakiem pewności siebie.

Więcej o programie znajdziesz tutaj.

Koszt: Darowizna w całości przeznaczona na pomoc prześladowanym chrześcijanom.

Miejsce: sala przy parafii pw. św. s. Faustyny w Warszawie

Prowadzący szkolenie: Monika Gregorczuk.

Zadzwoń, zapytaj i zapisz się już dziś!