Kocham siebie z wzajemnością!

Termin: 11/03/2018 - 11/04/2018 Termin: 11/03/2018 - 11/04/2018 Godzina: 10:00 - 17:30 Lokalizacja: Warszawa

„Nie ma ciemności tak ciemnej, by nie przeniknęło jej światło jednej świecy”.
   Regina Brett

Twój Wewnętrzny Krytyk przy
okrągłym stole.
03-04 listopad 2018 r.
(sobota – niedziela)

godz. 10.00-17.30

 

Zaproś do okrągłego stołu wszystkie swoje części. Zapytaj o ich intencje, a zwłaszcza o te dobre i pozytywne. Spotkaj swojego Wewnętrznego Krytyka, który jest zadziwiająco inteligentny i ma bardzo dobrą intuicję. Wyczuwa słabe miejsca i wytknie wszystkie uchybienia. Lubi przeszkadzać, hamować i zasiewać wątpliwości. Działa z precyzją wytrawnego chirurga i doprowadza do tego, że czujesz się kiepsko. Ale o dziwo ma dobre intencje! Chce chronić Twoje Wewnętrzne Dziecko, które jest delikatne, wrażliwe, boi się porzucenia i jest podatne na zranienie.

Zapraszamy Cię na trening, który pomoże dokonać twórczej przemiany. Zamiany Wewnętrznego Krytyka w Życzliwego Konsultanta, który jest po to, aby Cię chronić, wspierać, wzmacniać i uczyć jak mieć kontrolę.

Koszt: Darowizna w całości przeznaczona na pomoc dla misji w Iquitos (Peru).

Miejsce: Warszawa.

Prowadząca: Iwona Woźniakowska – psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz EAP (European Association for Psychotherapy). Prowadzi psychoterapię indywidualną osób z zaburzeniami nerwicowymi, lękowo-depresyjnymi, osobowości i zaburzeniami psychosomatycznymi. Prowadzi także zajęcia indywidualne i grupowe pracy z ciałem.