O nas

Dlaczego chcesz mnie przymierzać do twoich ludzkich miar?! Pozwól mi być darem!

Jan Paweł II

Chcemy Was obdarować naszą pasją. Chcemy się nią (po)dzielić. Dzięki Wam chcemy obdarować innych.

Ważny jest dla nas Człowiek. Towarzyszenie w drodze. Relacje. Związani zawodowo z psychoedukacją i psychoterapią staramy się być blisko, przekonani o uzdrawiającej mocy Spotkania.

Każdego zapraszamy na warsztaty, które pomogą Ci inaczej spojrzeć na siebie samego , budować bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi, polubić świat wokół, pokochać życie i cieszyć się nim.

Profesjonalistów zapraszamy na szkolenia doskonalące i rozwijające Twoje osobiste umiejętności lub zawodowe kompetencje.

Potrzebujących wsparcia zapraszamy na konsultacje psychologiczne i psychoterapię.

Zainteresowanych zapraszamy na spotkania z misjonarzami. Rozsiani po wszystkich kontynentach – po prostu kochają i robią swoje, „trwają pięknie” pomagając dalej: zapomnianym, zagubionym, głodnym, spragnionym, chorym, opuszczonym, nagim… Ambasadorzy nadziei.

Poszukujących zapraszamy na spotkania ze Słowem. „Głos mojego ukochanego! Oto on! Oto nadchodzi! Biegnie przez góry, skacze po pagórkach. (…) Mój miły odzywa się i mówi do mnie”(Pnp, 2, 8-10). Nie byłoby nas, gdyby nie było Tego, który Jest. „Bo w rzeczywistości jest On niedaleko od każdego z nas. W Nim bowiem żyjemy, poruszamy się i jesteśmy” (Dz 17, 27-28).