Monika Gregorczuk

Monika Gregorczuk

Monika Gregorczuk

psycholog, psychoterapeuta, trener

 

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Absolwentka Szkoły Treningu Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego oraz Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada kwalifikacje mediatora oraz licencje trenera warsztatu umiejętności psychospołecznych i trenera treningu interpersonalnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prowadzi treningi interpersonalne i asertywności, warsztaty komunikacji, umiejętności radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów oraz szkolenia dla firm (obsługa klienta, zarządzanie zespołem, oceny pracownicze).  Zajmuje się edukacją oraz superwizją trenerów i zespołów trenerskich.

Pracuje jako terapeuta indywidualny i grupowy (dorośli, młodzież).

Wykłada na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Współzałożyła i jest członkiem Stowarzyszenia „Q Zmianom” zajmującego się pomocą i edukacją psychologiczną dla dzieci i młodzieży oraz rozwijaniem umiejętności zawodowych młodych profesjonalistów.

Kładzie nacisk na rozpoznanie przekonań i nastawień stających na drodze do praktycznego wykorzystania poznanych na treningach umiejętności.

Kocha życie.