Warsztaty i szkolenia

METODY PRACY

Współuczestnictwo – jesteś partnerem i najlepszym ekspertem od siebie samego i własnego uczenia się. W trakcie szkolenia zapraszamy uczestników do wzięcia odpowiedzialności za swój osobisty rozwój. Proponujemy aktywne formy uczenia się i zapraszamy do zaangażowania. Działanie, zatrzymanie się, refleksja, wsłuchanie się w ciekawy wykład, rozmowa, dyskusja – tego wszystkiego możesz się spodziewać.

Poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty – w czasie prowadzenia zajęć dbamy o budowanie atmosfery wzajemnej życzliwości. Przyjazna współpraca wspiera proces zdobywania nowych umiejętności.

Ludyczność , czyli… dobra zabawa. Przez chwilę bądźmy jak dzieci. Uczmy się nie wiedząc o tym, czerpiąc przyjemność ze 100% obecności „w tu i teraz” i spontanicznej, pełnej radości aktywności.

Poczucie sensu – coś z czegoś musi wynikać, do czegoś prowadzić, czemuś służyć. Zależy nam, aby to było oczywiste także dla uczestnika! Nasi trenerzy prowadzą szkolenia z tego… na czym się znają. W ten sposób pomagają Wam zrozumieć i zaakceptować cele, metody i sposób pracy.

WIELKOŚĆ GRUPY

8 – 16 osób

TERMINY

Szkolenia odbywają się w weekendy, w godzinach od 9.00 do 15.30. Trwają 1 lub 2 dni.

Prowadzą je jako wolontariusze specjaliści związani na co dzień z psychologią, psychoedukacją i psychoterapią. Terminy kolejnych szkoleń wynikają z ich dostępności, możliwości ofiarowania nam swojego czasu i kompetencji . Informacje o najbliższym szkoleniu znajdziesz na naszym FB i Stronie głównej.

Wszystkie osoby prowadzące szkolenia pracują jako wolontariusze.

KOSZT

Szkolenia i warsztaty w projekcie odbywają się niekomercyjnie. Otrzymane darowizny w całości przeznaczone są na wybrany projekt misyjny.

Gdyby dana kwota była dla Ciebie za wysoka, a bardzo zależy Ci na uczestnictwie w szkoleniu napisz do nas.

MIEJSCE

Szkolenia i warsztaty odbywają się w sali w domu parafialnym w parafii pw. św. s. Faustyny w Warszawie.
Dojazd: autobusami nr 112, 202, 414 do przystanku „Chodecka” lub 120, 169, 156, 227, 500, 512 do przystanku „Żuromińska”.